KONSTELAČNÍ SEMINÁŘE

Nejbližší termíny: 

Setkání tvoří ti, kdo dorazí, každý večer je jedinečný a k obsahu lze tedy říct snad jen tolik, že konstelace vnímáme jako rituál, který dává individuální příběh či problém do širšího kontextu a je obohacující pro všechny zúčastněné. Úlevu přináší už samotné poznání, že většinu témat máme všichni společných. Předchozí zkušenosti s konstelacemi nejsou potřeba. Níže jsou pro inspiraci uvedena témata, kterým jsme se věnovali na minulých setkáních.

Rodinné a systemické konstelacetemické, Petr Jansa, Hana Jansová

Rodinné a systemické konstelacetemické, Petr Jansa, Hana Jansová

Zpětné vazby účastníků:

"Ještě jednou díky za konstelace, pomohly."

"Bylo to báječný! Konstelace s muži mě moc bavila (a dost mi dala)! Díky"

"Moc ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za včerejší úžasný večer, to byly jednoznačně nejlepší konstelace, kterých jsem se dosud účastnila, všechno bylo perfektní - prostředí, lidé, příběhy, pochopení, poznání, harmonie, soulad, Vy dva..."

"V nedeľu som prežila úžasný konstelačný večer s Hankou a Petrom na Rybalke. Ujasnila som si pár vecí, okolo svojej práce. Napríklad som si zahrala tri role, ktoré sú možné v každej profesii. Skúšala som, ako sa v ktorej budem cítiť.1/ zamestnanec 2/ OSVČ 3/spoločník. 1 a 2 nebolo to ono... Niečo tam vadilo... Zamestnanec bol nepríjemný hodne. Ale rola spoločníka - to bolo to ONO!!!! Bolo to úžasné!! Fantastické! Vravím, tak sa musia cítiť ľudia, keď si šlahnú nejakú drogu - totál heaven.. Silná energia.. Pocit, že si SPRÁVNE. Naplňujúci, všetko prestupujúci.. To bolo tak krásne... Tak by sme sa mali cítiť.. Na svojom mieste.
Konštelácie vrele doporučujem..."

Témata, kterým jsme se věnovali na uplynulých konstelačních seminářích:

5. června 2016 (nedělní večer)

17. dubna 2016 (nedělní večer)

1. listopadu 2015 (nedělní večer)

4. října 2015 (nedělní večer)

19. července 2015 (nedělní večer)

24. května 2015 (nedělní večer)

3. května 2015 (nedělní večer)

29. března 2015 (nedělní večer)

15. března 2015 (nedělní večer)

22. února 2015 (nedělní večer)

8. února 2015 (nedělní večer)

KONSTELAČNÍ PRÁCE S PRACOVNÍMI TÝMY

Konstelace lze dobře využít také v rámci pracovního kolektivu, oproti klasické supervizní práci mají tu výhodu, že velmi přirozeně a snadno lidi sbližují. V uzavřeném kolektivu fungují tedy konstelace zároveň jako chráněný prostor pro společná témata, tak jako team-building.

Cena záleží na délce setkání, počtu lidí a dalších okolnostech, pokud pracujeme společně se ženou je minimální délka 2 hodiny a cena 1.000-1.500 Kč/hodinu, pokud pracuji sám, cena se pohybuje v rozmezí 800-1.200 Kč/hodinu.

1. CENTRUM PODPORY PLODNOSTI
Měl jsem možnost tímto způsobem pracovat s týmem 1. CENTRA PODPORY PLODNOSTI, které tímto zároveň vřele doporučuji ženám, které chtějí otěhotnět a z nějakého důvodu se jim to nedaří. Jedná se o výrazně lidštější a celostnější alternativu k běžně nabízeným službám center asistované reprodukce.


ZPĚT NA DOMOVSKOU STRÁNKU